Cam Yüzey Koruyucu | Banyo Duşakabin

Yüzeysel Cam Koruma Kompleksi

Yurdumuzda bölgelerin su sertlik oranlarına bağlı olarak banyo duş camlarındaki kireç lekelenmelerinin oluşumuna olanak tanımaz. Şeffaf saydam yüzey koruma komplikasyonuyla duşakabin camlarınız ilk günkü gibi tertemiz ve hijyenik kalır.

Cam Yüzey Koruyucu | Banyo Duşakabin

Yüzey koruma cam

Özellikle şeffaf cam duşakabin uygulamalarında görülen kireç lekelenmeleri montaj sonrasını takip eden yıllarda her geçen gün daha fazla belirginleşerek, çözümü olmayan kötü görünüm ve lekelenmelere yol açar. En çok hijyen gerektiren ortamlardan biri olan banyo daki duş camlarınızın ilk günkü gibi temiz ve hijyenik kalmasını sağlayabilirsiniz.

Şeffaf Saydam Cam Koruyucu Tabaka

Cam Koruyucu Filmi

Çamlıca Duş sistemleri Olarak 8 mm temperli cam uygulamalarımızda, Creative ve Elegance serilerimizde standart olarak sunduğumuz cam yüzey koruyucu Clear Shield uygulamasıyla duşakabin camları ilk günkü gibi hijyenik ve tertemiz. Cam duşakabinlerde yüzeysel cam koruma ürün ömrü, banyo duşu kullanım aralıklarına bağlı olarak değişmektedir. Takribi 1 ila 1,5 yıl kadar kullanım ömrü bulunan yüzeysel koruyucu filmi, montaj sonrası takip eden yıllarda tekrarlanmalıdır.

Duşakabin Fiyatları Listesi

duşakabin fiyat listesi Çamlıca Duşakabin Genel Kataloğu için standart serilerdeki fiyat listesi PDF dosyası olarak sunulur. Güncel Duşakabin Fiyat listesi kataloğumuza buradan ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımız İnternet ortamında sadece PDF dosyalarının içinde yer almaktadır. Firmamız standart duşakabin modelleri nin ötesinde daha çok butik tarzda kişiye ve ölçüye özel duş tasarımları montaj hizmetleri olarak çalışmaktadır. Özel ölçekli duş ya da duşakabin projelerinizi şirket mail yoluyla bize ulaştırabilirsiniz. Sıhhatle.. Creative ®

Yeni Projeler

Çamlıca Duşakabin

En yeni en son güncel projelerimizi veb sitemizdeki referans uygulamalarımız sayfasından takip edebileceğiniz gibi

youtube/camdusakabin

facebook/camdusakabin

twetter/camdusakabin

pinteres/camdusakabin

plus.google.com/+CamDusakabin

sosyal ağlarımızdan da izleyebilirsiniz.

Çamlıca Duşakabin

Çamlıca Duşakabin Genel Kataloğu için standart serilerdeki fiyat listesi PDF dosyası olarak sunulur.