Duşakabin Modelleri

Duşakabin Modelleri

Kişiye ve ölçüye özel uygulamalarla butik işler çalışan firmamız, uyguladığı her banyoda birer referans gibi çalışmalarda bulunarak bu ilke doğrultusunda grafik çizim ve bilgisayar ortamlarında hazırlanan Duşakabin Kataloğ larından farklı olarak birebir duşakabin modelleri nden yararlanmaktadır..

Mimari Banyo Tasarımları nda Cam Duşakabin Modelleri
Günümüz dünyasında gelişen teknolojiyle beraber, insanların ihtiyaçları değiştikçe, iç mimarlar da konutlarda banyo konseptini farklı boyutlara taşımaktadır. Konutun m2 sine göre farklı banyo alanları seçilmekte, daha geniş ve derin banyo ortamları yaratılmaktadır. m2'si dar banyolarda daha çok şeffaf camlar tercih edilmesine rağmen, banyo dekoruna göre dekoratif desenler de uygulanılabilmektedir.

Creative ® Kişiye ve ölçüye özel uygulamaların mimarı Çamlıca Cam Duşakabin Sistemleri nin tescilli markasıdır. Creative Elegance ve Crovn serilerinden oluşan Cam Duşakabin ünitelerini İstanbul Ataşehir'deki atelyesinde tasarlayıp hazırlayarak kullanıma sunar. Creative serisi üstten makaralı sürgülü sistem duş kabinlerini içerir. Elegance serisi cam duşakabin ünitesinin dışa doğru açılan eksenden kaçık duş kapısı modeliyle su sızdırmazlık hususunda ivme kazanır.Crovn seri duş üniteleri ise hem içe (katlanır cam) hem dışa açılabilen kapı model tasarımıyla konsept banyo mimarisinde ön plana çıkmaktadır. Şimdilik sadece Creative serilerinde standart olarak sunduğumuz Clear Shield markalı yüzey koruyucu uygulamasıyla şeffaf cam yüzeylerinde oluşabilecek kireç lekelerinin önüne geçilmektedir. Hijyen bakımından önem arz eden yüzey koruma uygulamasıyla ilgili satış danışmanınızdan bilgi alınız.