Özel Duşakabin Çözümleri

Hoş Sefa Geldiniz

Özel işler çalıştığımız butik atölyemizde sizi özel kılan hep birşeyler var.

Satış pazarlama ön sipariş ve imalat sürecinde, banyonuzun tasarımından, montajına dek sizlerle birlikte hep en iyiyisi için çalışıyoruz. Banyo dizaynında kendinizi bir tasarımcı gibi hissettirecek gücümüz, sektörel bazdaki birikimlerimizle birlikte sizleri aileden biri gibi görmemizdir.

Başarıya birlikte ulaşmak...

Duşakabin Ölçüleri

Banyo dekorasyonuna birlikte hazırlanmak.. Banyonuzun genel yapısı incelenerek duş alanı konumlandırılması ve banyodaki diğer materyallerin yerlerinin tespit edilmesi husunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunur, banyonuzu size en kolay ve kullanışlı hale getirmek için refran banyo modellerinden faydalanır, genel sunumumuzu ona göre yaparız. Kısıtlı alanlarda alternatif banyo örnekleri duşakabin modelleriyle duşa giriş alanınızı maksimum seviyede rahatlatarak rahat ve konforlu duş alabileceğiniz ortamlar yaratırız.

Model ve Renk Kombinasyonu

Duşakabin Ölçüleri

Banyonuzun dekoruna göre yakın tonlarda oluşturabileceğimiz duşakabin materyallerindeki çeşitli renk kategorileri arasında seçim yapabilme olanağına sahip olursunuz. Çamlıca & Creative Duş Sistemleri

Fiyat Kategorileri

Akşap Duş Taburesi

Duşakabin referans videoları

Paslanmaz çelik ayaklarla iroko ahşap malzemesinden ıslak mekanlar için duş altlığı. İstenildiğinde tabure gibi kullanılabilme imkanına sahip bu ahşap duş ızgarasını dilerseniz hem yüz konumda da kullanabilirsiniz.

Duşakabin Tekerlekleri

Duşakabin referans videoları

Paslanmaz çelik sürgü lamaya bağlı parlak kromajlı pirinç tekerlek ve aksesuar uygulamalarıyla Creative serisi sürgülü sistem cam duşakabinlerin taşıyıcı sistem aparatları 316 L kalite güvencesindedir.