Duşakabin Fiyat Listesi

Çamlıca Duşakabin Referanslar

Yeniliklerin öncüsü Çamlıca Duş Sistemleri Creative markası altında sunduğu üstten makaralı duşakabin modelleri referans uygulamalarıyla banyosunu yeni dizayn edecekler için referans niteliği taşıyor. Dahası özel ölçekli banyolarda ise özel duş tasarımlarıyla fonksiyonel bir kullanım alanı sunuyor.. Sizin banyonuz hangisi..?

Paslanmaz Çelik Duşakabin Serisi

Yenilikçi Cam Duşakabin Tasarımları

ÇAMLICA® cam-duşakabin firması, standart duş kabinleri yanı sıra, yedi farklı seride 105 farklı model, 90'ın üzerinde farklı desen modellemesiyle, katalog içeriğini her geçen gün zenginleştirmektedir.

Ahşap zeminli duş ızgarası modülü

Şimdilik sadece Creative serilerinde standart olarak sunduğumuz Clear Shield markalı yüzey koruyucu uygulamasıyla şeffaf cam yüzeylerinde oluşabilecek kireç lekelerinin önüne geçilmektedir. Hijyen bakımından önem arz eden yüzey koruma uygulamasıyla ilgili satış danışmanınızdan bilgi alınız.

Creative serisi Duşakabin Çözümleri

İnsan odaklı yaklaşımıyla toplam Kaliteyi kendine prensip edinen firmamız, antibakteriyel ürünlerle temperli güvenlik camlarından modern duş kabinleri üretmekte, sizin ve ailenizin rahatlıkla kullanabileceği hijyen koşulları oluşturmaktadır Sürgülü Duşakabin modelimizde üstten makaralı duş tekerlekleri sistem hareki sağlayarak alt bölgede bulunan kılavuz sistemi denge sağlar. Su izalasyonu bakımından klasik sürgülü sistem serilerinde olduğu gibi idealdir. Sıfır seramik zemine uygulandığı gibi duş teknesi kuvet jakuzi modellerine de uygulanabilmektedir.

Elegance Seri Duş Kapısı

8 mm Elegance Seri Duşakabin Kapısı aynı eksen üzerinde olmayan yani eksenden kaçık duş menteşe tasarımlarıyla, dar mekanlarda ya da sürgülü duş sistemlerin giriş imkanı sunmadığı kısıtlı küçük ölçekli banyolarda rahat bir giriş imkanı sunar. Aynı eksen üzerinde çalışan menteşe sistemli duş kabinlerine oranla sürgülü sistem duşakabin lerde olduğu gibi aynı düzeyde su sızdırmazlık sağlamaktadır. Elegance seri duş ünitelerinde daha az menteşe daha az materyal kullanılarak şeffaf saydam ve banyo mimari dokusuna uygun duşakabinler üretilebilmektedir.

Creative s1 serisi Duşakabin

8 mm temperli camdan Menteşeli Duşakabin Ünitesi

Ölçüye özel ürtimle konsept banyo mimarisine uygun çözümler sunabilen ÇAMLICA® cam - duşakabin firması, kalite politikasından ödün vermeden çalışan personeli, eğitimli teknik montaj kadrosuyla kurumsal kimlik kazanmıştır.

2 sabit iki hareketli sistem cam duşakabin

Kişiye ve ölçüye özel butik işler çalışan Çamlıca Duş Sistemleri Paslanmaz çelik konstrüksiyonlarla üstten makaralı sistem 8 mm temperli güvenlik camlarından oluşan Creative m-3 serisi çalışma sistem ve prensiplerini gösteriri referans video uygulamasını içerir görsellerdir.

Cnc Lazer kesimli cam duşakabin uygulaması

Duşakabin Çözümleri Creative Seri s-1 Modeli Şeffaf Cam Sürgülü Duşakabin Creative Seri 8 mm Sürgülü sistem 10mm x 30mm lama'dan parlak nikelajlı sürgü rayı, kendine özgü tekerlek sistemi, cam tutucu aparatlar, sürgü camı alt kılavuz ve cam sabitleyicileriyle parlak pirinç aksesuar donanımları, 16mm x 16mm kenar U çıtalarıyla, ve yine serisine özgü özel tutma kolları ya da alternatif gömme kulp seçenekleriyle O bir fenomen. Banyo Çözümleri 8 mm Sürgülü Sistem Creative Serisiyle Cam Kabinler de ÇAMLICA®, 10 yıllık üretim tecrübesini, sektöre kazandırmanın gururunu kullanıcılarıyla paylaşmanın onuru içerisindedir.

Crovn zX serisi Duşakabin Çözümleri

Dar Banyolarda Özel Duşakabin Çözümleri Dar ve kısıtlı alanlarınızı rahat ve kullanılabilinir bir yaşam alanına çevirmeniz işten bile değil, kaldı ki neyi nereye yerleştireceğinize karar verin. Resimdeki uygulamadaki banyonun toplam alanı 3 m2. Ve bu banyoda klozet lavabo ve Duşakabin mevcut.

Crovn zX serisi tam size göre sol taraftaki kanat camlarının ikisi de içe katlanarak arka tarafta bulunan nişli bölgeye yaslanmakta, böylelikle duşu kullanmadığınız dönemlerde banyo alanınızın tamamına yakını size kullanım alanı olarak kullanılabilmektedir.