Özel Duşakabin Çözümleri

Çamlıca Şirket Profili

Butik işler çalıştığımız atölyemizde sizi özel kılan hep birşeyler var.

Satış pazarlama ön sipariş ve imalat sürecinde, banyonuzun tasarımından, montajına dek sizlerle birlikte hep en iyiyisi için çalışıyoruz. Banyo dizaynında kendinizi bir tasarımcı gibi hissettirecek gücümüz, sektörel bazdaki birikimlerimizle birlikte sizleri aileden biri gibi görmemizdir.

Başarıya birlikte ulaşmak...

Duşakabin Ölçüleri

Banyo dekorasyonuna birlikte hazırlanmak.. Banyonuzun genel yapısı incelenerek duş alanı konumlandırılması ve banyodaki diğer materyallerin yerlerinin tespit edilmesi husunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunur, banyonuzu size en kolay ve kullanışlı hale getirmek için refran banyo modellerinden faydalanır, genel sunumumuzu ona göre yaparız. Kısıtlı alanlarda alternatif banyo örnekleri duşakabin modelleriyle duşa giriş alanınızı maksimum seviyede rahatlatarak rahat ve konforlu duş alabileceğiniz ortamlar yaratırız.

Mimari Projeler Yeni Fikirlerle Hayata Geçiyor

Duşakabin Ölçüleri

Creative ® Marka ismiyle sunduğumuz üstten makaralı 6 - 8 mm temper camlı yeni tasarım duş kabiniyle daha modern ve mimariye dönük çalışmalarımızda 316 L kalite paslanmaz çalik konstrüksiyonla üst sürgü raylarındaki taşıma kabiliyetini arttırarak daha modern ve çağdaş duş alanları oluşturduk. Çamlıca & Creative® Duş Sistemleri

duşakabin fiyat listesi Çamlıca Duşakabin Genel Kataloğu için standart serilerdeki fiyat listesi PDF dosyası olarak sunulur. Güncel Duşakabin Fiyat listesi kataloğumuza buradan ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımız İnternet ortamında sadece PDF dosyalarının içinde yer almaktadır. Firmamız standart duşakabin modelleri nin ötesinde daha çok butik tarzda kişiye ve ölçüye özel duş tasarımları montaj hizmetleri olarak çalışmaktadır. Özel ölçekli duş ya da duşakabin projelerinizi şirket mail yoluyla bize ulaştırabilirsiniz. Sıhhatle.. Creative ®

Akşap Duş Taburesi

Duşakabin referans videoları

Paslanmaz çelik ayaklarla iroko ahşap malzemesinden ıslak mekanlar için duş altlığı. İstenildiğinde tabure gibi kullanılabilme imkanına sahip bu ahşap duş ızgarasını dilerseniz hem yüz konumda da kullanabilirsiniz.

Duşakabin Aksesuarları

Duşakabin referans videoları

Paslanmaz çelik sürgü lamaya bağlı parlak kromajlı pirinç tekerlek ve aksesuar uygulamalarıyla Creative serisi sürgülü sistem cam duşakabinlerin taşıyıcı sistem aparatları 316 L kalite güvencesindedir.