Duşakabin Katalogu

Paslanmaz Seri Sürgülü Duşakabinler

Kişiye ve ölçüye özel uygulamlarla Creative® seri paslanmaz çözümleri

Paslanmaz çelik bağlantı elemanlarından Sürgülü Duşakabinler ve Referans Uygulamaları , Konsept banyo mimarisinde her banyo birer referans, her banyo ayrı tasarımla, paslanmaz çelik konstrüksiyonla 6,8,ve 10 mm temperli veyahutta lamine camlardan uygulama teknikleriyle butik atölyeniz ÇAMLICA'da..
Mimari Banyo Tasarımları Günümüz dünyasında gelişen teknolojiyle beraber, insanların ihtiyaçları değiştikçe, iç mimarlar da konutlarda banyo konseptini farklı boyutlara taşımaktadır. Konutun m2 sine göre farklı banyo alanları seçilmekte, daha geniş ve derin banyo ortamları yaratılmaktadır. m2'si dar banyolarda şeffaf camlar tercih edilmesine rağmen, banyo dekoruna göre dekoratif desenler de uygulanılabilmektedir. ''Bu sayfada Creative Serisi sürgülü duşakabinler sergilenmektedir.''

Sürgülü Cam Duşakabinler
Yeni model Creative serisi sürgülü duş sistemleri cam duşakabinler 8 mm temperli cam , alüminyum profil yerine tüm aksesuar donanımlarında parlak pirinçten elementler, paslanmaz çelik konstrüksüyon sürgülü lama bağlantılarıyla kişiye özgü konsept banyoların vazgeçilmezi. Ölçüye özel üretimle, kendinizi özgür kılın.