Ürünlerimiz | Banyo Duşakabin

Creative Banyo | Ürünlerimiz

Günümüz mimarisinde ilham veren duş tasarımlarıyla konsept banyoların mimarı Çamlıca Duş Sistemleri, paslanmaz çelik konstrüksiyon lama ve profillerinden parlak kromajlı pirinç aksesuar donanımlarıyla sürgülü ve kapılı cam duşakabinler üretir.

Şeffaf Duşakabin

Paslanmaz çelik köşe duş ünitesi

01 Temmuz 2015

Şık ve zarif banyolarda sade görünümlü parlak krom cam duşakabin ünitesi, resimde görülen uygulamada kullanıldığı gibi ister sıfır zemine, düşük seramik havuzlarına ya da duş tekne üzeri ugulamalara da montajlanabilmektedir. Sade şık ve fonksiyonel duş tasarımları Çamlıca'da

Devamı
Cam duşakabin

Profilsiz Menteşeli Duş Kapıları

18 Temmuz 2015

Kendine has tarzıyla banyo mimarisinde yerini alan menteşeli duş kapıları profil kullanılmadan parlak kromajlı bağlantı elemanlarıyla tamamen şeffaf saydam geniş banyo odalarında ruhunuzu dinlendirecek atmosfer yaratın, banyonuzda şıklığı yaşayın.

Devamı
Özel Duşakabin

Standartlara bağlı kalmayın

05 Ağustos 2015

Banyonuzu tasarlarken farklı olun, size özel çalışabildiğimizi düşünüz. Elbet değişik fikirler zor anlarda gelir ya aklımıza hep. Bazan olur ya iki farklı seriyi bile tümleştirip farklı alanlar yartılabiliniyor. Bazan da mimari bir duş odasına duş kapısı olmadan sade sabit bir camla bitirebiliyoruz da..

Devamı
Teak Ahşap Duş Izgara

Ölçüye özel üretim ahşap duş ızgarası

07 Ağustos 2015

Islak mekanlarda kullanılan iroko ahşap'ından ölçüye özel üretimle ayak sağlığı açısından oldukça önemli olan bu ürün duş esnasında duş teknesi veya kayganlaşabilecek seramik alanlardaki düz satıhlı bölgelerden ziyade tutunma sağlayarak denge kaybı gibi olumsuz önek yaşamayacaksınız.

Devamı

Katalog Arşivi

duşakabin referans

Duşakabin Referansları

Ekli PDF dosyasındaki uygulama görsellerimiz, referanslarımızdan sadece bir kaçı. Genel katalog çalışmalarımızın %90 ı orjinal banyo görüntüleridir. Ki bu uygulamalarımızın çoğu sosyal ağlarımızda video olarak da izleyebilirsiniz.

03 Mart 2015

Cam Duşakabin Uygulama Videoları

Montajlanmış cam duşakabin üniteleriniDuşakabin referans videolarıçalışma sistem ve prensiplerini ve yine banyo dekorasyonuna yeni başlayacaksanız ilham veren modern tarzdaki genel banyo konseptini 3 boyutlu olarak izleyerek yeni fikirler edinebilirsiniz.

02 Nisan 2015

Cam Duşakabin Uygulama Hizmetleri

İşimiz, sadece cam duşakabin tasarım Cam Duş Kapısıve uygulama hizmetleri olduğundan işimizde gelişimi takip ederek sürekli güncel kalmak yeniliklerin öncüsü olma yolunda hızla ilerlemektir.

04 Nisan 2015

Teknik Ekip

Cam Duş Kapısı

Kurumsal kimlik yapımızla banyo duşakabin montajlarımızı kendi bünyemizde oluşturduğumuz montaj ekibimizle uygulamaktayız. Sürekli yenilikleri takip eder bilgi paylaşımında bulunuruz.

05 Nisan 2015